.:. به وبلاگ انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی خوش آمدید .:. . ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 93-92 - انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی

. ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 93-92

 

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش خبر داد :
ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 93-92  

تغییرات عمده در شیوه نامه


رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش از ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 93-92 در سی امین یادواره بزرگداشت مقام معلم خبر داد. 

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی  وزارت آموزش وپرورش ،اسدا... اسدی گرمارودی با اشاره به  تغییرات  عمده ایجاد شده  در شیوه نامه انتخاب  معلمان نمونه  در سال تحصیلی  93-92 گفت : تغییر در کیفیت امتیاز دهی به برخی سنجه ها ، ایجاد سنجه های جدید از جمله ؛ امتیاز دهی  به مدارک تمامی  دوره های تحصیلی ، اصلاح حداقل امتیاز تعیین شده  برای احراز عنوان  معلم نمونه  به تناسب  افزایش امتیاز کلی  نمون برگ الف و .... از جمله تغییرات  عمده ای است که در این شیوه نامه اعمال شده است .

  وی با اشاره به فصول مختلف  این شیوه نامه افزود : فصل اول  این شیوه نامه  شامل ؛ کلیات ، اهداف و مشمولان می شود و در ادامه  فصل دوم به سازمان و تشکیلات ، فصل سوم به مراحل انتخاب معلمان  نمونه، فصل چهارم به ارزیابی و فصل پنجم به تعامل با ستاد مرکزی پرداخته است.
 رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش تصریح کرد : در این شیوه نامه  سهمیه معلمان  نمونه در هر شهرستان ، استان و کشور براساس برنامه پنجم  توسعه مشخص شده است که در این  میان خراسان رضوی با  62 سهمیه  استانی بیشترین و سمنان با  6 سهمیه کمترین تعداد را به خود اختصاص داده اند .
 براساس گفته گرمارودی، تعداد  سهمیه  برتر استانی  در تجلیل کشوری  43 نفر می باشد .
 شایان ذکر است ؛ متن کامل شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی  93-92   در همین سایت لینک می باشد . 

  منبع:medu.ir 

لینک دریافت متن کامل شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی  93-92