.:. به وبلاگ انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی خوش آمدید .:. . سامانه سوابق تحصیلی برای اخذ کد سوابق تحصیلی دانش آموزان - انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی

. سامانه سوابق تحصیلی برای اخذ کد سوابق تحصیلی دانش آموزان

  رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش :
سامانه سوابق تحصیلی برای اخذ کد سوابق تحصیلی دانش آموزان باز است


 رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش با عنایت به فرارسیدن زمان ثبت نام داوطلبان در آزمون سراسری و لزوم رویت و تایید اطلاعات سجلی و تحصیلی داوطلبان قبل از ارسال به سازمان سنجش آموزش کشور از مفتوح بودن سامانه برای اخذ کد سوابق تحصیلی دانش آموزان خبر داد . 

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، عبدالرسول عمادی گفت :داوطلبانی که دیپلم خود را در یکی از رشته های  تحصیلی ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی  ، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی در سال 1384  و بعد از آن اخذ نموده اند ، می توانند  با ورود به سامانه سوابق تحصیلی به نشانی dipcode.medu.ir  از صحت اطلاعات سجلی و سوابق تحصیلی اطمینان حاصل نمایند  و کد سوابق تحصیلی خود را برای ثبت نام در آزمون سراسری سال  1393 دریافت  کنند .

وی افزود : داوطلبان  باید  در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات سجلی و تحصیلی خود ( بدون نیاز به مراجعه حضوری ) از طریق سامانه مورد نظر  به سایت منطقه محل اخذ دیپلم مغایرت را اعلام کنند تا اقدامات لازم برای اصلاح آن صورت گرفته و اطلاعات صحیح به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود. 

  منبع:medu.ir