.:. به وبلاگ انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی خوش آمدید .:. . پوستر چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد - انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی

. پوستر چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد

پوستر چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد طی مراسمی صبح امروز شنبه13 مهرماه رونمایی شد. 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از  سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور ،  پوستر این دوره از جشنواره به همراه پوستر یازدهمین جشنواره دانش آموزان فیلم ساز با حضور حمید رضا کفاش دبیر جشنواره بین المللی فیلم رشد،  یدالله کریمی مدیر اجرایی وهم چنین سایر مسؤولین و اعضای کمیته ‌های مختلف جشنواره رونمایی شد.
دکتر کفاش در این مراسم با بیان این که جشنواره رشد نقش مهمی در تحقق سند تحول بنیادین آموزش وپرورش دارد،‌ گفت: در صورتی که بسته‌ های آموزشی در مدارس جا بیافتد، معلم می ‌تواند در کنار آموزش کتاب، از فیلم‌های آموزشی و تربیتی که در سال‌ های گذشته در دبیرخانه جشنواره آرشیو شده است بهره‌ مند شود که در این صورت جریان تعلیم و تربیت درمدارس کشور تسهیل خواهد شد.
وی اهداف جشنواره را شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم ‌های علمی، آموزشی و تربیتی از سراسر جهان، بهره‌ گیری از توانایی‌ صنعت سینما در آموزش و پرورش و نقش مؤثر آن در پیشبرد فرآیند یاددهی و یادگیری، تبادل فرهنگی و هنری بین کشورهای مختلف دنیا و جمهوری اسلامی ایران، ارتقای جایگاه فیلم‌ های آموزشی و تربیتی از نظر کمی و کیفی در سطح کشور و تشویق هنرمندان برجسته ایران و سایر کشورها به تهیه و ساخت فیلم ‌های علمی، آموزشی و تربیتی و آگاهی از تحولات و نوآوری‌های علمی- آموزشی و تربیتی کشورهای جهان برشمرد.
 قابل ذکر است : چهل و سومین دوره از جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی  و تربیتی  رشد از 3 تا 10 آبان ماه در تهران و همزمان در سواحل مکران (دریای عمان ) برگزار خواهد شد. 

منبع:roshd.ir