.:. به وبلاگ انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی خوش آمدید .:. . برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان - انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی

. برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش خبر داد:
برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان

 در نیمه اول سال جاری

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، عبدالامیر عرفی با اشاره به اقدامات انجام شده جهت برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان گفت: در حال حاضر مراحل طراحی سوال و سامانه ثبت نام برای برگزاری این آزمون در دست اقدام است.

 وی با اشاره به زمان ثبت نام ادامه داد: با ابلاغ بخشنامه نحوه برگزاری آزمون مذکوربه استان ها، بلافاصله امر ثبت نام آن انجام خواهد شد.
 رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه در سال گذشته ۱۳ هزار فرهنگی در آزمون اعزام به خارج از کشور شرکت کرده بودند، تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال  این آزمون با حضور بیش از ۱۰ هزار فرهنگی در گرایش های مختلف برگزار می شود.
 عرفی با بیان اینکه نتایج آزمون ظرف ۲ هفته پس از برگزاری آن اعلام می شود، افزود: فرهنگیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی ورتبه مورد نظرشوند، برای انجام مصاحبه و طی مراحل گزینش به امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش معرفی خواهند شد.

  منبع:medu.ir