.:. به وبلاگ انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی خوش آمدید .:. . دانلود NetSupport School Professional v10.70 مدیریت کلاس درس - انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی

. دانلود NetSupport School Professional v10.70 مدیریت کلاس درس

دانلود NetSupport School Professional v10.70 مدیریت کلاس درس  

 کاربرانی که با مدیریت شبکه‌های رایانه‌ای سروکار دارند مطمئنا با ابزارهای متعددی هم دست و پنچه نرم کرده‌اند که بتوانند بهترین کارآیی را در سیستم شبکه خود داشته باشند. نرم افزارهای زیادی هستند که می‌توان با کمک گرفتن از آن‌ها یک شبکه از رایانه‌ها را مدیریت کرد اما در شبکه‌های رایانه‌ای هم مانند دیگر موضوعات نرم‌افزاری نام‌هایی هستند که نمی‌توان از آن‌ها به سادگی عبور کرد و معمولا کاربران حرفه‌ای استفاده از آن نرم‌افزار را به تمامی ابزارهای موجود ترجیح می‌دهند و در مدیریت شبکه رایانه‌ها هم نام NetSupport School Professional همیشه بر سر زبان‌ها بوده و سال‌هاست که در کلاس‌های درس، شبکه‌های کوچک و بزرگ رایانه ، بسیاری از کافی‌نت‌ها و به طور کلی جاهایی که چند سیستم در کنار هم به عنوان یک شبکه جمع شده باشند مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم‌افزار فوق حرفه‌ای و بسیار کامل از امکاناتی که می‌توان با استفاده از آن‌ها به عنوان معلم یا مدیر برروی عملکرد دانش‌آموزان یا کلاینت‌ها مدیریتی کامل داشت و عملکرد تمامی آن‌ها را دائما مورد چک و بازبینی قرار داد.

 این ابزار با داشتن امکاناتی نظیر نمایش میزکار کلاینت‌ها ، هماهنگی با شبکه‌های رایانه‌ای با مدل‌های مختلف، محدودکردن دسترسی کلاینت به منابع سیستم و شبکه، آموزش دادن از طریق شبکه با این ابزار ، به اشتراک‌گذاری اینترنت و محدودسازی دسترسی به سایت‌ها و بسیاری قابلیت‌های دیگر حرفه‌ای‌ترین مدیران و بزرگترین شبکه های رایانه ای‌را مطمئنا راضی نگه‌خواهد داشت. بیش از ۲۰ هزار شبکه رایانه در سراسر جهان به عنوان مشتری از این محصول استفاده می‌کنند که اکثر آن‌ها شبکه‌هایی با بیش از ۱۰۰ رایانه هستند.
 نسخه کامل
NetSupport School Professional را ما برای دانلود قرار داده‌ایم. هیچ گونه محدودیتی برای تعداد کلاینت‌ها و دسترسی مدیر به آن‌ها وجود ندارد. تنها کافیست دو نسخه دانش‌آموز و معلم برروی سیستم های کلاینت و سرور نصب شود تا مدیر بتواند کنترل کامل سیستم‌ها را به دست بگیرد. واسط کاربری و منوها هم آنقدر واضح و ساده هست که حتی مبتدی‌ترین کاربران هم بتوانند تنها در طی چند ساعت تمامی آن‌ها را فرا بگیرند.

 

 قابلیت‌های کلیدی نرم افزار NetSupport School Professional v10.70 : 

- برقراری ارتباط در شبکه با انواع اتصالات نظیر کابل، وایرلس و ...
- قابلیت چت‌کردن در محیط شبکه با هریک از کلاینت‌ها و معلم
- قابلیت درخواست کمک از دبیر یا معلم از سوی دانش آموز
- قابلیت به نمایش در‌آوردن دسکتاپ معلم برای کلاینت‌ها
- قابلیت از دسترس خارج کردن کلاینت‌ها
- قابلیت تعریف کاربر با نام کاربری برای ورود به محیط شبکه
- محیط کاربری بسیار زیبا و استفاده بسیار آسان از نرم‌افزار
- امکان امتحان‌گرفتن از دانش‌آموزان در محیط شبکه
- قابلیت Transferکردن اطلاعات در محیط شبکه با سرعتی بسیار مناسب
- قابلیت کنترل سیستم رایانه‌ای از راه دور
- قابلیت محدود‌کردن کلاینت‌ها نظیر استفاده از USB، و یا درایو‌های نوری
- تشکیل گروه‌های مختلف برای اداره کلاس
- در دست گرفتن کلاینت‌ها تنها با یک کلیک
- تخته وایت‌برد برای انجام کلیه اعمال با قابلیت نمایش برای کلاینت‌ها
- سازگاری با نسخه‌های مختلف ویندوز از جمله
ویندوز محبوب 7
- و ...


 برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت این نرم‌افزار  اینجا  کلیک کنید.

 منبع:asandownload.com