.:. به وبلاگ انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی خوش آمدید .:. . مازندران میزبان یازدهمین کنفراس آموزش ریاضی ایران - انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان آذربایجان‌ غربی

. مازندران میزبان یازدهمین کنفراس آموزش ریاضی ایران

یازدهمین کنفراس آموزش ریاضی ایران ،به همت اداره کل آموزش و پر ورش مازندران از ۲۷ لغایت ۳۰ تیرماه ۸۹ در مجتمع ورزشی ،آموزشی شرکت ملی نفت محمود آباد بر گزار میشود.
عبد الوحید فیاضی مدیرکل آموزش وپرورش مازندران با اعلام این مطلب گفت: تاکنون یک هزار و هشت مقاله از کل کشور به دبیرخانه کنفرانس ریاضی ارسال شد و نیز ۲ هزار و ۵۲۸ نفر متقاضی از شرکت در کنفرانس استقبال کردند.
وی خاطر نشان کرد: در این کنفرانس ۱۳۶ مقاله به صورت سخنرانی ، ۱۹۲ مقاله در قالب پوستر، ۲۶ مقاله به صورت کارگاه های تخصصی اجرا و ۲۴ مقاله به صورت نمایشگاهی برگزار می شود.
فیاضی به رشد ۳۵ درصدی ارسال مقالات یازدهمین کنفرانس ریاضی ایران نسبت به کنفرانس دهم در شهر یزد اشاره و تصریح کرد: ۳۰ درصد مقالات ارائه شده مربوط به پژوهشگران مازندرانی است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران هدف اصلی برگزاری کنفرانس ریاضی را برطرف‌ کردن چالش‌های فراروی این علم عنوان کرد و گفت: با برگزاری میزگردهای تخصصی در ارتباط با بررسی مشکلات ریاضی در دوره دبستان، راهکارهای جدید از برون‌رفت برخی موانع، راه‌های پیشرفت حل مسئله، بهبود بخشی محتوا و ارتباط بین علم ریاضی با جامعه به طور مفهومی از مباحثی است که در کنفرانس مورد بررسی قرار می‌گیرد.   . . . 

تاریخ : ۲۴/۴/۱۳۸۹

منبع : ایلنا